���¯���»���¿ 2014

Dnes je to přesně 1 rok, co se Amynce a Dylankovi narodila štěňátka. Rok rychle utekl a z malých chlupatých kuliček jsou velcí dospěláci s radostí pro hru, mazlení a vzájemného poznání se svými páníčky. Milá štěňátka - Adélko, Amynko, Apple, Bellinko, Harte, přejeme vám ze srdce vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, mooc lásky a prožitých chvil se svými páníky a kamarády, samé hraní, mazlení a dovádění, prostě abyste měli úžasný a dlouhý život v báječných rodinách, které už máte. Narozeninovou pusu a pohlazení posílají......

                                                             Verča, Jirka, mamka Amy            a          Lucka, Fanda, taťka Dylan

Při včerejší návštěvě Amynky "žlutá fenečka" v Lukově u Moravských Budějovic jsme s páníky zažili jednu moc krásnou chvíli v jejím životě......Amynka si zamilovala vodu a začala poprvé sama plavat. Společně s páníky byla koncem srpna na výcvikovém víkenďáku pana Luňáka, kde se jim moc líbilo a tam se poprvé osmělila a vlezla do vody, které ale moc nedůvěřovala. Včera jsme se vydali společně s naší Amy, Bartesovými a dceruškou Amynkou na procházku k rybníčku u Lukova. Naše Amy, největší milovnice vody, se do ní okamžitě vrhla a možná tím i chtěla ukázat Amynce, jak je plavání skvělá věc. Amynka do vody moc chtěla, ale strach z neznámého jí bránil. Netrvalo to ale dlouho, vlezla do vody a začala sama s maminkou plavat. Byl to krásný zážitek a myslím si, že teď budou muset Bartesovi Amynku z vody vyhánět, vždyť jsou také zlatí retrieveři vodní psi. :-)

Už je to více než půl roku, co naše odchovaná štěňátka odešla do svých nových domovů, a tak jsme se je rozhodli navštívit i s naší Amy, abychom poznali také jejich domovy, viděli jak se mají, jak za tu dobu vyrostla a co je u nich nového. Ubytování jsme měli zajištěné v rodinném kempu kousek od Prahy, kde bylo krásné prostředí a majitelé pejsky vřele vítali, a to musím říct i ve zdejších restauracích, což nás velmi mile překvapilo a jsme rádi, že už pejsci začínají být opravdu vnímáni jako členové rodiny. První den jsme navštívili Bellinku ("růžová") v Žatci, druhý den Apple ("oranžová") v Libeři u Prahy a Harta v Praze, a třetí den Adélku ("červená") také v Praze. Za Amynkou ("žlutá") jsme se byli podívat včera v Lukově u Moravských Budějovic, neboť ta se svojí rodinou bydlí na opačnou stranu od nás. Návštěvy jsme si moc užili, pomazlili se s "dětičkami" :-), popovídali s páníky a přesvědčili se o tom, že se mají naše štěňátka ve svých domovech opravdu moc dobře. V dnešní době velkého množství chovatelských stanic, narozených štěňátek a jejich páníků jsem strašně ráda, že jsme s páníky našich štěňátek stále v kontaktu, posílají fotky, píšou novinky a to i po půl roce, co mají štěňátka doma. Nikdo nám nelhal, v jakém prostředí budou vyrůstat a jaké s nimi mají plány, na čemž nám moc záleželo a není opravdu pravidlem, že se mají štěňátka v nových domovech tak dobře jako u vás, páníků Harta, Bellinky, Adélky, Apple a Amynky......za to vám moc děkujeme. Z návštěv vzniklo spoustu krásných fotek, které si můžete prohlédnout nebo i stáhnout ve FOTOGALERII každého štěňátka:

http://www.dreamfriend.cz/index.php/fotogalerie/category/5-vrh-a-amazing-stenatka

Dnes nám panička zaslala i od Harta krásné fotky a dokonce i video, kde Hart lítá s klacíkem přesně jako jeho maminka Amy. Na srpen už máme potvrzené čtyři návštěvy u "dreamfrienďáčků", takže se máme s naší Amynkou zase na co těšit. A pokud nám čas dovolí, jistě se setkáme i s Luckou, Fandou a tatínkem Dylankem, abychom jim mohli povyprávět, jak se ty "naše dětičky" mají.

V těchto dnech jsme obdrželi krásné pozdravy od sestřiček Adélky a Bellinky. Holky už nám za těch pár měsíců pořádně vyrostly a jak je vidět z fotek a informací od páníků, daří se jim dobře a páníkům dělají jen samou radost. Hrozně ten čas letí a našim "dreamfrienďáčkům" už bude 7 měsíců. Adélka pilně trénuje povely na cvičáku se svojí paničkou a Bellinka si teď vyrazila na dovolenou do Tater se svojí rodinou, kde ovšem nelenošili, ale vydávali se na pravidelné túry po horách. Moc páníkům děkujeme za krásné fotky a pozdravy.

.......... a jelikož už je to dlouhý čas, co naše štěňátka odjela do nových domovů a my jsme moc zvědaví, kde bydlí, jak se jim daří, jaké udělala pokroky a jak za tu dobu vyrostla, rozhodli jsme se je i s maminkou Amy navštívit začátkem srpna. Už se nemůžeme těchto setkání dočkat a určitě budeme i fotit.


Už je to právě 4 roky, co se dne 3.5.2010 narodila naše Amynka a její bratříčci z vrhu A v CHS Golden Cheer. Za tu dobu jsme si s ní užili spoustu legrace a věřím, že i další zažijeme. Milá Amynko, máme tě moc rádi a přejeme ti, aby si byla hlavně zdravá, zůstala tak veselá a hravá jako doposud a aby si s námi byla ještě spoustu let. Všem bratříčkům přejeme také vše nejlepší!

Včera jsme s Jirkou vyrazili na návštěvu do CHS Golden Cheer do Kolína, odkud jsme si téměř před 4 lety přivezli domů naší Amy. Nejen že jsme Olze Škarvadové poděkovali za půjčení ohrádky, porodní bedýnky a dalších věcích, kde vyrůstala naše štěňátka, ale zase jsme zavzpomínali na doby, kdy tam řádila naše malá růžová princeznička a pomazlili jsme se s její tetou Angie, krásnou rošťandou Justýnkou a hlavně s maminkou naší Amy Craze, se kterou jsou si tedy neuvěřitelně podobné (viz. foto). Naší Amynku jsme pro tentokrát nechali doma, protože teta Angie bude mít miminka, tak aby měla svůj klid. Škarvadovi, Craze, Angie a Justýnko, rádi jsme vás zase viděli, děkujeme za všechno a budeme se těšit na další setkání.

Minulou sobotu jsme obdrželi nové fotečky Adélky a Harta z našeho odchovaného vrhu A. Oběma se daří moc dobře a možná se budu opakovat, ale opravdu rostou jako z vody. Hart se se svojí paničkou přestěhoval do prvního patra stejného domu, aby nemusel chodit tolik do schodů a bydlí v bytě s krásnou velkou zatravněnou terasou, kde se může proběhnout a moc se mu tam líbí. Adélka začala chodit se svojí paničkou na doporučený cvičák v Praze a obě dostávají za šikovnost a poslušnost velké pochvaly. Adélka už nosí i srnčí nožičky, takže si myslím, že si výcvik užívá jak ona, tak i panička, když jim to spolu tak pěkně jde. Úspěchy nás moc těší a jsme moc rádi, že se štěňátkům tak daří.

Všechna naše odchovaná štěňátka z vrhu A "Amazing" jsou ve svých nových domovech, odkud jejich páníci posílají nové fotečky a zprávičky, jak se jim daří a jaké dělají pokroky. Učení čistotě se u štěňátek zlepšuje každým dnem, některá už poslouchají i na základní povely sedni, lehni, ke mně, jsou statečná, takže i spinkají v pelíšku bez blízkosti páníků, všechna výborně zvládají cestování autem, některá už i začínají zlobit a pokouší se zdolat dřevěný nábytek a všechna mají hrozně ráda kousání klacíků.....no, když se podívám na fotečky rodičů Amy a Dylanka, není se čemu divit :-)....máme velkou radost, že se mají všechna štěňátka v nových rodinách dobře a páníci jsou s námi i nadále v kontaktu.

Fotečky si můžete prohlížet v jejich FOTOGALERII.

Poslední fenečka Apple "oranžová" včera odjela s novou rodinou do Prahy, kde bude bydlet v bytovém domě a o víkendech se bude prohánět na zahradě u rodinného domečku za Prahou. Apple bude dalším členem velké rodiny, takže kamarádů na hraní bude hodně........a třeba se i sourozenci Adélka, Apple a Hart opět setkají na pražském cvičáku. Milá Apple, buď hodná na páníčky, poslouchej je, dělej jim radost, pomáhej paničce a stůj při jejím boku, a zažij se svojí rodinou spoustu legrace a dobrodružství. Páníčci, přejeme vám, aby byla Apple učenlivá, mazlivá a veselá holčička, s kterou prožijete nádherná a nezapomenutelná léta. Myslíme na vás, Verča+Jirka a Amynka.

Včera večer odjel do nového domova Hart "modrý chlapeček". Stejně jako sestřička Adélka a později i Apple bydlí v Praze. Třeba se i budou všichni potkávat na doporučeném pražském cvičáčku. Se svojí paničkou už teď tvoří bezva nerozlučnou dvojku. Velký "pelíšek" má Hart prozatím v bytě několikaposchoďového domu, ale s paničkou se plánují v nejbližší době přestěhovat do domu s výtahem, aby Hartík neběhal po schodech a neničil si tím klouby. Hartíku, buď hodný na paničku, poslouchej jí, ochraňuj, rozesměj jí a buď jí skvělým parťákem a kamarádem. Paničko, přejeme Vám, abyste s Hartem zažila nezapomenutelné veselé chvíle, ale i ty špatné abyste spolu překonali a aby byl Hart Vaší největší oporou. Děkujeme za nádherné fotečky a budeme se těšit na další :-). Verča+Jirka+Amynka a sestřička Apple

   

Dnes se na dlouhou cestu do nového domova vydala se svou rodinou Bellinka "růžová holčička", která bude bydlet v rodinném domku se zahradou v Žatci. Bude součástí tříčlenné rodiny, kamarádkou a parťačkou malé školačky Adélky. Bellinko, buď tak hodná jako u nás, Adélku ochraňuj a buď jí věrnou kamarádkou, stůj po jejím boku v každé situaci .....a prosím tě, už nedávej tlapičky do misky s vodou a nevylévej si tím tvojí vodičku na pití.......koupání si užiješ v létě :-). Páníci, přejeme vám, aby vás Bellinka moc nezlobila, aby byla šikovná, kamarádská, aby vás rozveselila a mile překvapovala jako nás její maminka Amy a aby s Adélkou tvořily nerozlučnou dvojku. Posílejte fotečky a zprávičky z nového domova, jako máme od Adélky a Amynky. Verča+Jirka+Amynka a sourozenci

Dnes odjela do nového domova naše druhá fenečka "žlutá", která se jmenuje stejně jako její maminka Amynka. I Amynka bude bydlet v rodinném domku s velkou zahradou ve vesničce Lukov nedaleko Moravských Budějovic a bude také součástí čtyřčlenné rodiny. Páníci už teď pokukují po výcvikových "víkenďácích", za což jim moc fandíme a určitě doporučujeme. Milá Amynko, vyrostla z tebe krásná a hlavně veselá slečna, s věčným úsměvem na tváři, která  nás vždy rozesmála. Buď taková i nadále, dělej páníčkům jen samou radost a rozesměj je i ve chvílích, kdy  jim zrovna do smíchu moc nebude. Páníci, přejeme vám, aby výcvik byl s Amynkou zábavou, abyste s ní zažili spoustu nádherných chvil a dobrodružství a aby byla pořád takové sluníčko jako u nás. Pište novinky a posílejte fotečky, budeme se na ně moc těšit. Verča+Jirka+Amynka a sourozenci

Je hrozné, jak ten čas letí, štěňátkům jsou 2 měsíce a už nám odcházejí postupně do nových domovů. Včera byla po 4. odčervená a jako vždy zvážená. Holčičky mají 8kg a chlapeček 8,4kg. No, co vám budu povídat, už se pěkně pronesou :-). Z dnešního dne jsme zase udělali pár foteček. Štěňátka řádí doma, venku, i s mamčou Amy, která mě tedy neustále překvapuje svou veselostí a hravostí. Každé štěňátko bude mít v sekci ODCHOVY - Vrh A (prozatím AKTUÁLNÍ VRH) svůj profil s odkazem na fotogalerii foteček z nového domova. Všichni sourozenci a jejich páníci tak budou moci sledovat, jak se jejich sestřičky a bráška mají, jak rostou, co dělají. Už teď máme první fotečky z nového domova malé Adélky, za které páníkům moc děkujeme a brzy zveřejníme.

Dnes odjela do nového domova naše první fenečka "červená", které dali páníci jméno Adélka. Adélka bude bydlet v rodinném domku s velkou zahradou v Praze, kde bude součástí čtyřčlenné rodiny. Cestu do nového domova zvládla výborně a teď už si prozkoumává nové prostředí a seznamuje se se svou novou rodinou. Milá Adélko, přejeme Ti, aby si měla štastný a dlouhý život, milující páníky, aby si měla krásné zážitky a spoustu kamarádů. Páníci, přejeme vám, aby vám Adélka dělala jen samou radost, moc vás nezlobila a byla skvělým kamarádem a členem rodiny ve všech chvílích. Už těď se moc těšíme na nové zprávičky a fotečky z nového domova. Verča+Jirka+Amynka a sourozenci

Dnes jsme nečekaně rychle obdrželi Průkazy původu našich štěňátek z vrhu A "Amazing". A tím pádem máme vše připravené na odchod prcků do nových domovů. 

V neděli se u nás byli podívat  na štěňátka a samozřejmě mamču Amy Olča a Honza Škarvadovi (chovatelka naší Amy), se kterými jsme nafotili spoustu krásných foteček našich štěňátek, za což jim moc děkuju a myslím, že páníci budou mít pěkný dáreček. Dnes byl pro nás i štěňátka náročný den, neboť se vážilo, očkovalo a čipovalo. Zase nám za ten týden hrozně vyrostla, Hart nyní váží 7,2kg, Apple a Amy 6,9kg, Bellinka a Adélka 6,8kg. Všechna štěňátka prohlédla paní veterinářka, poprvé je naočkovala a také čipovala. Musím říct, že štěňátka byla hrozně moc hodná. Cestu autem zvládla výborně a při samotném ošetření vůbec neplakala. Potom ještě stihla prozkoumat celou ordinaci. Hned jsme vypsali Europasy (očkovací průkazy), vyplnili žádost o vystavení Průkazů původu a teď už se jen těšíme, až nám budou zaslány......a při návratu domu se všichni ještě vylítali poprvé na sněhu.

Dnes si nové páníčky získala holčička "žlutá", která bude mít nový domov v Moravských Budějovicích a bude se jmenovat Amynka stejně jako její maminka. V sobotu se přijedou podívat páníčci na svojí holčičku "růžovou", která bude mít také krásné jméno Bellinka. Všechna štěňátka jsou již zamluvená!

Naše štěňátka už jsou zase o týden starší a rostou nám opravdu před očima. Růstově jsou velmi vyrovnaná, neboť chlapeček váží 6,1kg, žlutá holčička 5,7kg a ostatní holčičky stejně 5,4kg. Dnes jsme po třetí odčervovali a tentokrát již tabletkami, protože prckové mají vyrostlé mléčné zoubky. Po dohodě s veterinářkou budeme štěňátka očkovat a čipovat až příští týden, aby neměla vše najednou a nebyla to pro ně taková zátěž. Také jsme v obýváku na zem položili protiskluzové podložky, aby se ti naši chlupáčci při běhání nezranili a nezatěžovali vyvíjející se klouby......a že opravdu řádí kde můžou :-). Chlapeček, "červená" a "oranžová" holčička mají své páníky, kteří už pečlivě vybírají jméno pro svého mazlíčka. Červená holčička se bude jmenovat Adélka, oranžová Apple a pro chlapečka se jméno ještě důkladně vybírá. Nádherné fenečky "žlutá" a "růžová" ješte své milující páníky hledají a věříme, že i ony budou mít krásný nový domov a úžasnou rodinu.

Jak již je naší tradicí po týdnu, ani dnes jsme nezapomněli na vážení a nemohli jsme uvěřit svým vlastním očím.....naše malinká miminečka neskutečně rychle rostou a váhy jsou až neuvěřitelné.....chlapeček 4,7kg, žlutá holčička, která nám vždycky připadala droboučká 4,5kg, červená 4,3kg, růžová 4kg a oranžová 3,9kg. Všechna štěňátka se mají čile k světu, a tak dostala na vyřádění a upevnění socializace velký zelený tunel, který se jim moc líbí. Pozorovat je, jak si hrají, je pro  nás sranda i zážitek. Dokonce i mamina Amy se zapojuje do lumpačení, takže máme doma opravdu veselo :-).

Naše štěňátka slaví své prvo-měsíční narozeniny a my jim samozřejmě přejeme hlavně zdraví, spoustu legrace a úžasné páníky. Dnes proběhlo druhé odčervení a také již tradiční vážení po týdnu. Modrý chlapeček už váží 3,5kg, holčičky žlutá a růžová 3,2kg a červená s oranžovou 3kg. Je to neuvěřitelné, jak rychle rostou a jak rychle se učí novým věcem. Štěňátka mají již nový pelíšek, aby měla dostatek prostoru na hraní a spinkání, přestěhovali jsme je do velké ohrádky, kde mají chvilku soukromí nebo si společně s mamčou lenoší a dovádí v obýváku a prozkoumávají nové prostředí. Prckové dělají pokroky i v papání a pití, když jí namočené granulky z mističky a začínají pít vodičku....jsou to šikulkové. Štěňátka měla také první návštěvy.......Lucku s Fandou ( "rodiče" Dylanka ), kteří přivezli hromadu dárečků, a již i některé budoucí páníky, kterým moc děkujeme za milé setkání.

" ŽLUTÁ " A " RŮŽOVÁ " FENEČKA JEŠTĚ HLEDAJÍ MILUJÍCÍ PÁNÍKY!  

Dnes jsou to přesně 3 týdny, co se naše miminečka narodila. Od té doby pořádně vyrostla a všechna již váží více než 2 kg. Už se jim i klubou první zoubky. Dělají velké pokroky, na nožičky se staví čím dál častěji, očička krásně otevírají, hrají si spolu, dovádí, a dnes nám štěňátka ukázala, jak jsou šikovná, když poprvé sama papala rozmixované mlíčko s granulkami přímo z talířku. Některá sice byla potom špinavá až za ouškama :-), ale měli jsme hroznou radost, že jim nová bašta chutnala a šlo jim to tak dobře.

istanbul escort
kurye iptv Ford Yedek Parçaları